Doprava

Způsob dopravy si můžete zvolit během procesu objednávky

 • Osobní odběr v provozovně ZDARMA

  Po telefonické dohodě na telefonu 733505378 si můžete víno vyzvednout v Sukovské ulici, v místní části Kutná Hora - Kaňk.

 • Rozvoz po Kutné Hoře ZDARMA

  Kutnohořanům nabízíme rozvoz po Kutné Hoře zdarma. Do objednávky nám připište preferovaný čas a my vám víno dovezeme až ke dveřím.

 • Kurýrní služba Messenger 140 Kč

  Objednávky přes Messengera jsou možné pouze po kartonech (1 karton = 6 lahví).
  Doručení obvykle trvá dva pracovní dny od zaplacení objednávky.

platba

Aktuálně nabízíme dva způsoby úhrady objednávky

 • 1. Hotově při osobním převzetí

  Pouze při osobním odběru v provozovně či rozvozu po Kutné Hoře.

 • 2. Kartou při osobním převzetí

  Pouze při osobním odběru v provozovně či rozvozu po Kutné Hoře.

 • 3. Bankovním převodem

  Platba předem na účet č. 2802096525/2010 (VS je číslo objednávky).

Proč jsme zvolili Messengera?

Dopravovat po České republice sklo není zase tak jednoduché. Většina velkých kurýrních společností nám buď řekla, že sklo vůbec nepřepravuje, nebo si stanovili podmínky, na které nemáme rozpočet (od jedné firmy jsme například dostali varování, že bychom museli hradit případné škody, kdyby nám ty láhve na spedici rozbili a obsah vylili do strojů). U České pošty bychom museli balit každou láhev zvlášť a spotřebovat tak velké množství odpadu, což není v souladu s filosofií naší firmy. 

Po dlouhém vyjednávání a hledání jsme objevili kurýrní službu, která nabízí program přímo pro vinaře. Messenger zajišťuje pouze ruční manipulaci a garantuje nám tak doručení balíku vcelku. Služba sice patří mezi ty dražší, ale když už jsme si s tím vínem dali takovou práci, neradi bychom vám doručili jen hromadu střepů.

Individuální doprava

V případě větších a pravidelných dodávek vína (například pro firmy či vinotéky) domlouváme dopravu individuálně podle našich možností. Vzhledem k našim častým volnočasovým aktivitám zavážíme po dohodě i do sousedního Kolína a Čáslavi. Nebojte se nám napsat specifické požadavky na dopravu do objednávky, každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc.